Bahco ponad 100 lat doświadczenia!

Bahco posiada dziedzictwo marki sięgające jeszcze rewolucji przemysłowej w Szwecji z końca osiemnastego wieku, z korzeniami pewnie umocowanymi w branży narzędziowej oraz wyposażenia warsztatów. Ponad wiek temu, zapragnęliśmy stworzyć narzędzia, które sprawiłyby, aby rzemieślnicy byli dumni ze swojego fachu i wiedzy oraz pozwalały pracować bardziej skutecznie i wydajnie.

W 1860 r. Göran Fredrik Göransson założył Högbo Stål & Jernwerks AB w Szwecji, produkującą wysokiej jakości stal używając Procesu Bessemera. W 1886 r. jego nowo powstała huta rozpoczęła produkcję pił, które później będą firmowane marką Bahco. Piły, które produkował były zrobione z tej samej „bielonej” stali używanej do wysokiej jakości haczyków na ryby, z wymogiem, aby były twarde i mocne, ale bynajmniej nie kruche. W celu zakomunikowania specjalnych właściwości i jakości stalowego ostrza, marka „Ryba i Haczyk” została wybrana w oczywisty sposób. To właśnie „Ryba Haczyk” od 1886 r., aż do dzisiaj symbolizuje wyjątkową twardość i trwałość produktów Bahco . „Ryba i Haczyk” wciąż widnieje na wszystkich naszych narzędziach i gwarantuje tym narzędziom najwyższą jakość i komfort użytkowania.

Dzisiaj, Bahco jest globalną, wiodącą na rynku marką, dostarczającą szeroki asortyment nowoczesnych profesjonalnych narzędzi ręcznych, w tym: pił ręcznych, kluczy, śrubokrętów, kluczy nastawnych, szczypiec, noży, pilników, pił taśmowych, otwornic, piłek i brzeszczotów ręcznych. Zakres obejmuje także powiększony wybór narzędzi dynamometrycznych wraz z osprzętem. Asortyment Bahco jest stale poszerzany i obecnie zawiera również szeroki zakres narzędzi pneumatycznych. Dzisiaj markę nadal określa duch innowacji, wzornictwa i jakości doskonałej. W oferowanej pod marką Bahco diagnostyce tkwi dziedzictwo i doświadczenie koncernu, który od 1999 roku jest właścicielem marki Bahco. Narzędziom Bahco nie wystarcza, że są po prostu dobre. Naszym celem jest dostarczenie najlepszych rozwiązań profesjonalnym użytkownikom na całym świecie, co oznacza zwiększenie wydajności, jakości i ergonomii. W ramach tej misji, Bahco oferuje rewolucyjną gamę narzędzi ERGO ™. Wspierani przez rzemieślników, mocną więzią z ich ulubionymi narzędziami, stosujemy naukę, aby sprawić, że praca z narzędziami będzie łatwiejsza, bezpieczniejsza i bardziej wydajna. Nikt przy zdrowych zmysłach nie będzie używać narzędzia, które mogłoby uszkodzić jego ręce. Kłopot w tym, że jest prawie niemożliwe, aby odróżnić dobre narzędzia od tych szkodliwych. Na szczęście eksperci od narzędzi ERGO ™ BAHCO potrafią to zrobić. Narzędzia ERGO ™ są opracowywane we współpracy z profesjonalnym użytkownikiem, specjalistami od ergonomii i projektantami przemysłowymi w celu zmniejszenia napięcia mięśni i struktur kostnych. Bahco charakteryzuje również zaawansowana technologia. Usługi świadczone przez ekspertów w dziedzinie innowacyjności i bezwzględnej jakości w zakresie diagnostyki Bahco, umożliwią mechanikom osiągnięcie sukcesu w diagnozowaniu złożonych systemów samochodowych. Innymi słowy z narzędziami Bahco będziesz w dobrych rękach.
Pokolenia dumnych pracowników różnych profesji rozwinęły swoje umiejętności wraz z narzędziami Bahco od 1886 r.

Dlatego też pracownicy przemysłu, rzemieślnicy, mechanicy i inni specjaliści na całym świecie wciąż poszukują marki z „rybą i haczykiem”!

Bahco – wybór prawdziwych fachowców od 1886

 SNA Europe-Poland Sp. z o. o. ul. Marynarska 15, 02-674 Warszawa, tel. (22) 607 05 10, fax. (22) 607 05 21,

Copyright © 2017